| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $331K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.9M |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $53K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.7M | $4.1M | $-1.4M | $-9.1M |
| Sep 2027 | $2.1M | $2.9M | $-831K | $-7.8M |
| Aug 2027 | $2.1M | $2.9M | $-807K | $-6.9M |
| Jul 2027 | $2.1M | $2.5M | $-398K | $-6.1M |
| Jun 2027 | $2.3M | $3.0M | $-761K | $-5.7M |
| May 2027 | $2.3M | $3.2M | $-866K | $-5.0M |
| Apr 2027 | $2.3M | $5.1M | $-2.8M | $-4.1M |
| Mar 2027 | $2.4M | $2.8M | $-383K | $-1.3M |
| Feb 2027 | $2.8M | $2.9M | $-116K | $-939K |
| Jan 2027 | $3.1M | $2.6M | $467K | $-824K |
| Dec 2026 | $1.3M | $2.6M | $-1.2M | $-1.3M |
| Nov 2026 | $1.3M | $2.6M | $-1.4M | $-63K |