| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $303K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $899K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2031 | $3.8M | $3.4M | $350K | $76.5M |
| May 2031 | $3.8M | $3.5M | $315K | $76.1M |
| Apr 2031 | $3.7M | $3.4M | $361K | $75.8M |
| Mar 2031 | $3.7M | $2.8M | $885K | $75.4M |
| Feb 2031 | $3.7M | $2.7M | $1.0M | $74.6M |
| Jan 2031 | $12.1M | $2.7M | $9.4M | $73.5M |
| Dec 2030 | $6.1M | $2.8M | $3.3M | $64.1M |
| Nov 2030 | $6.7M | $3.0M | $3.7M | $60.8M |
| Oct 2030 | $4.3M | $2.9M | $1.4M | $57.1M |
| Sep 2030 | $6.8M | $3.4M | $3.5M | $55.7M |
| Aug 2030 | $3.9M | $2.8M | $1.1M | $52.2M |
| Jul 2030 | $3.9M | $2.8M | $1.1M | $51.1M |