| TV Geliri | $43K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $165K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $541 |
| Borç Faizi | $16K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $22K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $52K | $348K | $-296K | $-1.6M |
| Jul 2027 | $76K | $323K | $-247K | $-1.3M |
| Jun 2027 | $102K | $321K | $-219K | $-1.1M |
| May 2027 | $96K | $319K | $-223K | $-884K |
| Apr 2027 | $97K | $326K | $-229K | $-661K |
| Mar 2027 | $98K | $346K | $-247K | $-433K |
| Feb 2027 | $45K | $368K | $-323K | $-186K |
| Jan 2027 | $718K | $282K | $437K | $136K |
| Dec 2026 | $45K | $280K | $-236K | $-301K |
| Nov 2026 | $45K | $273K | $-228K | $-66K |
| Oct 2026 | $45K | $272K | $-228K | $162K |
| Sep 2026 | $45K | $392K | $-347K | $389K |