Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $563K |
| Maç Günü Geliri | $913K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $101K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $80K |
| Tesis Bakımı | $245K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$4.1M |
$1.5M |
$2.6M |
$66.2M |
| Jul 2027 |
$3.0M |
$1.3M |
$1.7M |
$63.6M |
| Jun 2027 |
$16.4M |
$1.1M |
$15.3M |
$62.0M |
| May 2027 |
$1.6M |
$1.1M |
$446K |
$46.7M |
| Apr 2027 |
$1.6M |
$1.1M |
$451K |
$46.2M |
| Mar 2027 |
$1.7M |
$1.1M |
$545K |
$45.8M |
| Feb 2027 |
$3.1M |
$27.4M |
$-24.4M |
$45.3M |
| Jan 2027 |
$2.9M |
$1.3M |
$1.7M |
$69.6M |
| Dec 2026 |
$1.6M |
$1.3M |
$294K |
$68.0M |
| Nov 2026 |
$1.6M |
$1.3M |
$289K |
$67.7M |
| Oct 2026 |
$1.8M |
$1.3M |
$499K |
$67.4M |
| Sep 2026 |
$48.8M |
$7.3M |
$41.5M |
$66.9M |