| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 8 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Doğu AvrupaOrta-Doğu Avrupa | |
| Mahir Nadirov | Scout | 6 | 0 | 42% | 11.08.2027 | Orta-Doğu Avrupa |
| Scout | 5 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Doğu AvrupaOrta-Doğu Avrupa | |
| Scout | 4 | 0 | 46% | 09.08.2027 | ||
| Maksim Bayramov | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ibrahim Sangaré | AMR | 33 | Gabala | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 81 | 53% | 100% | — | — | — | — | ||
| Anatoliy Nuriyev | DM | 31 | Zira | Mahir Nadirov | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 60 | 75 | 51% | 100% | 90.0K | — | — | — | |
| Həbib Hüşənov | GK | 20 | Gabala | Personel Önerisi | Aktif | 09.08.2027 | 09.08.2027 | 1 | 0 | 72 | 68 | 43% | 100% | 15.0K | — | — | — | ||
| Abbas Hüseynov | DR | 32 | Qarabag | Personel Önerisi | Aktif | 12.07.2027 | 12.07.2027 | 1 | 0 | 86 | 64 | 43% | 100% | 13.5K | — | — | — | ||
| Matheus Silva | DR | 30 | Qarabag | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 78 | 85 | 43% | 100% | 110.0K | — | — | — | ||
| Amin Ramazanov | GK | 24 | Qarabag | Mahir Nadirov | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2027 | 11.08.2027 | 1 | 0 | 100 | 94 | 40% | 79% | 1.6M | — | — | — | |
| Goga Lobjanidze | MC | 31 | Kolkheti | Mahir Nadirov | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 101 | 40% | 91% | 1.8M | — | — | — | |
| Archil Ananidze | DC | 24 | Tskhinvali | Mahir Nadirov | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 102 | 108 | 40% | 92% | 2.6M | — | — | — | |
| Khvicha Mchedlidze | DC | 27 | Saburtalo | Mahir Nadirov | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 98 | 107 | 40% | 89% | 1.6M | — | — | — | |
| Irakli Ananidze | FR | 30 | Saburtalo | Mahir Nadirov | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 121 | 111 | 40% | 96% | 3.1M | — | — | — | |
| Andrey Kudravets | GK | 24 | Pari Nizhniy Novgorod | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 98 | 40% | 86% | 1.6M | — | — | — | ||
| Daniil Veselov | GK | 22 | Lokomotiv Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 103 | 95 | 40% | 83% | 1.3M | — | — | — | ||
| George Stanciu | AMC | 26 | CSKA Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 126 | 40% | 106% | 8.7M | — | — | — | ||
| Alexey Batrakov | AMC | 22 | Lokomotiv Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 103 | 40% | 93% | 4.2M | — | — | — | ||
| Maxim Osipenko | DC | 33 | Dinamo Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 100 | 108 | 40% | 93% | 1.2M | — | — | — | Yaş | |
| Roberto Fernández | DL | 27 | Dinamo Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 98 | 106 | 40% | 94% | 1.4M | — | — | — | Sakat | |
| Roman Zobnin | DR | 33 | Spartak Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 98 | 100 | 40% | 88% | 810.0K | — | — | — | Yaş | |
| Messias | DC | 33 | Dinamo Makhachkala | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 82 | 83 | 40% | 72% | 350.0K | — | — | — | Yaş | |
| Rashad Ozobic | DR | 29 | Khazar | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 95 | 40% | 80% | 405.0K | — | — | — | ||
| Fabijan Buntić | GK | 30 | Qarabag | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 85 | 40% | 69% | 650.0K | — | — | — | ||
| Kenan Pirić | GK | 33 | Neftchi | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 64 | 40% | 68% | 200.0K | — | — | — | TutumYaş | |
| Renat Nadirov | WR | 33 | Ravan | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 97 | 40% | 80% | 225.0K | — | — | — | TutumYaş | |
| Nihat Əhmədzadə | AMR | 21 | Sumgayit | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 81 | 40% | 63% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mahir Bayramov | DM | Ravan | #6 | — | Al | 87 | 94 | 40% | 81% | 650.0K | Gölge |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rüfət Abdullazadə | Reddet | — | -0.91 | — | — | 1.50 | 250000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Samy Mmaee | Reddet | — | -1.19 | — | — | 1.50 | 850000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Danylo Beskorovainyi | Reddet | — | -0.91 | — | — | 1.50 | 550000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Emil Mustafaiev | Reddet | — | -0.91 | — | — | 1.50 | 750000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mikhail Kozakevich | Reddet | — | -0.91 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Freddy Vargas | Reddet | — | -0.81 | — | — | 1.50 | 450000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mahir Nadirov | Rüfət Abdullazadə | Reddet | -0.91 | 65% | Çok Pahalı |
| Mahir Nadirov | Samy Mmaee | Reddet | -1.19 | 84% | Çok Pahalı |
| Mahir Nadirov | Danylo Beskorovainyi | Reddet | -0.91 | 65% | Çok Pahalı |
| Mahir Nadirov | Emil Mustafaiev | Reddet | -0.91 | 65% | Çok Pahalı |
| Mahir Nadirov | Mikhail Kozakevich | Reddet | -0.91 | 65% | Çok Pahalı |
| Mahir Nadirov | Freddy Vargas | Reddet | -0.81 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 36000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 650000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 17.48 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danylo Beskorovainyi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 8.44 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danylo Beskorovainyi | Yönetime Sor | — | 1.08 | ✓ | — | 0.49 | 1.85 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Emil Mustafaiev | Reddet | — | -1.35 | — | — | 0.99 | 2.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Eldar Kuliev | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rüfət Abdullazadə | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samy Mmaee | Reddet | — | -1.76 | — | — | 1.10 | 2.86 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Freddy Vargas | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.29 | 1.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | Reddet | — | -0.17 | — | — | 0.79 | 2.19 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Danylo Beskorovainyi | Onayla | 1.08 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Emil Mustafaiev | Reddet | -1.35 | 65% | Çok Pahalı | |
| Eldar Kuliev | Onayla | 1.03 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Rüfət Abdullazadə | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Samy Mmaee | Reddet | -1.76 | 84% | Çok Pahalı | |
| Freddy Vargas | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Mahir Bayramov | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samy Mmaee | Yönetime Sor | — | 1.41 | ✓ | — | 0.28 | 1.50 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Danylo Beskorovainyi | İzlemeye Devam | — | 1.08 | ✓ | — | 0.10 | 0.97 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emil Mustafaiev | İzlemeye Devam | — | 1.08 | ✓ | — | 0.17 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eldar Kuliev | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rüfət Abdullazadə | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Freddy Vargas | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahir Bayramov | İzlemeye Devam | — | -0.17 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Emin Mahmudov | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Samy Mmaee | Onayla | 1.41 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Danylo Beskorovainyi | Onayla | 1.08 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Emil Mustafaiev | Onayla | 1.08 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Eldar Kuliev | Onayla | 1.03 | 62% | Rol Uyumlu | |
| Rüfət Abdullazadə | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Freddy Vargas | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Mahir Bayramov | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikhail Kozakevich | Zira | GK | Kaleci | 90 | 97 | 65% | 1.0M | 23.10.2027 | 2 | 0 |
| Danylo Beskorovainyi | Sumgayit | DC | Defans | 73 | 89 | 65% | 550.0K | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Emil Mustafaiev | Sumgayit | AMR | Orta Saha | 77 | 96 | 65% | 750.0K | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Samy Mmaee | Qarabag | DR | Defans | 92 | 104 | 84% | 850.0K | 21.11.2026 | 2 | 2 |
| Freddy Vargas | Neftchi | AMR | Orta Saha | 75 | 98 | 58% | 450.0K | 31.10.2026 | 1 | 1 |
| Rüfət Abdullazadə | Zira | AMR | Orta Saha | 69 | 86 | 65% | 250.0K | 24.10.2026 | 2 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Mahir Bayramov | Defans | 87 | 03.01.2028 | 40% | Al |