Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $6K |
| Maç Günü Geliri | $9K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $116K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Tesis Bakımı | $25K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$16K |
$193K |
$-177K |
$70.2M |
| Jul 2036 |
$16K |
$193K |
$-177K |
$70.4M |
| Jun 2036 |
$227K |
$191K |
$36K |
$70.6M |
| May 2036 |
$16K |
$191K |
$-175K |
$70.5M |
| Apr 2036 |
$16K |
$191K |
$-174K |
$70.7M |
| Mar 2036 |
$17K |
$191K |
$-174K |
$70.9M |
| Feb 2036 |
$17K |
$191K |
$-174K |
$71.1M |
| Jan 2036 |
$4.6M |
$191K |
$4.4M |
$71.2M |
| Dec 2035 |
$6.4M |
$191K |
$6.2M |
$66.8M |
| Nov 2035 |
$6.4M |
$191K |
$6.2M |
$60.6M |
| Oct 2035 |
$3.2M |
$191K |
$3.0M |
$54.4M |
| Sep 2035 |
$15.7M |
$190K |
$15.5M |
$51.3M |