| TV Geliri | $272K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $15K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $417K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $55K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $296K | $505K | $-209K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $294K | $454K | $-161K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $64K | $454K | $-390K | $-1.5M |
| Jan 2027 | $63K | $506K | $-443K | $-1.2M |
| Dec 2026 | $63K | $448K | $-386K | $-716K |
| Nov 2026 | $15K | $446K | $-431K | $-331K |
| Oct 2026 | $14K | $443K | $-430K | $100K |
| Sep 2026 | $456K | $181K | $276K | $530K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $254K |