| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $432 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $225 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $397 |
| Oyuncu Maaşları | $81K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $43K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $6K | $269K | $-263K | $-2.9M |
| Jul 2027 | $7K | $268K | $-261K | $-2.7M |
| Jun 2027 | $3K | $265K | $-262K | $-2.4M |
| May 2027 | $2K | $279K | $-277K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $2K | $262K | $-260K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $1K | $254K | $-252K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $1K | $249K | $-248K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $1K | $296K | $-294K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $13K | $238K | $-225K | $-800K |
| Nov 2026 | $1K | $236K | $-235K | $-575K |
| Oct 2026 | $1K | $260K | $-258K | $-340K |
| Sep 2026 | $1K | $233K | $-232K | $-82K |