| TV Geliri | $6.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $92K |
| Transfer Amortismanı | $94K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $693K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $6.4M | $4.5M | $1.9M | $4.9M |
| Oct 2026 | $2.2M | $6.3M | $-4.0M | $3.0M |
| Sep 2026 | $2.2M | $3.5M | $-1.3M | $6.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |