| TV Geliri | $660K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $620K |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $916 |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2028 | $705K | $735K | $-30K | $-317K |
| Nov 2028 | $705K | $943K | $-237K | $-288K |
| Oct 2028 | $725K | $934K | $-209K | $-51K |
| Sep 2028 | $730K | $900K | $-169K | $157K |
| Aug 2028 | $719K | $1.1M | $-401K | $325K |
| Jul 2028 | $719K | $1.5M | $-800K | $725K |
| Jun 2028 | $644K | $1.4M | $-729K | $1.5M |
| May 2028 | $724K | $1.6M | $-910K | $2.3M |
| Apr 2028 | $789K | $1.4M | $-571K | $3.2M |
| Mar 2028 | $713K | $1.2M | $-473K | $3.7M |
| Feb 2028 | $917K | $1.1M | $-190K | $4.2M |
| Jan 2028 | $1.9M | $1.2M | $717K | $4.4M |