Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $957K |
| Maç Günü Geliri | $490K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $35K |
| Tesis Bakımı | $608K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jan 2029 |
$1.9M |
$3.0M |
$-1.2M |
$7.4M |
| Dec 2028 |
$1.7M |
$3.0M |
$-1.3M |
$8.5M |
| Nov 2028 |
$1.7M |
$3.0M |
$-1.4M |
$9.8M |
| Oct 2028 |
$1.7M |
$3.2M |
$-1.5M |
$11.2M |
| Sep 2028 |
$1.8M |
$3.1M |
$-1.3M |
$12.7M |
| Aug 2028 |
$1.8M |
$3.2M |
$-1.4M |
$14.0M |
| Jul 2028 |
$7.0M |
$3.6M |
$3.4M |
$15.4M |
| Jun 2028 |
$1.7M |
$2.9M |
$-1.1M |
$12.0M |
| May 2028 |
$1.7M |
$2.6M |
$-827K |
$13.2M |
| Apr 2028 |
$1.7M |
$2.6M |
$-836K |
$14.0M |
| Mar 2028 |
$1.7M |
$2.8M |
$-1.1M |
$14.8M |
| Feb 2028 |
$1.8M |
$2.7M |
$-866K |
$15.9M |