| TV Geliri | $397K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $82K |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $72K |
| Transfer Amortismanı | $48K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $226K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $496K | $2.2M | $-1.7M | $19.9M |
| Oct 2026 | $486K | $3.0M | $-2.5M | $21.5M |
| Sep 2026 | $107K | $1.7M | $-1.6M | $24.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $27.9M |