| TV Geliri | $7.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.5M |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $14K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $725K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $8.2M | $4.3M | $3.9M | $21.8M |
| Dec 2027 | $5.2M | $4.4M | $877K | $17.9M |
| Nov 2027 | $5.2M | $4.2M | $1.0M | $17.0M |
| Oct 2027 | $5.2M | $6.1M | $-870K | $15.9M |
| Sep 2027 | $5.1M | $4.1M | $990K | $16.8M |
| Aug 2027 | $5.7M | $4.2M | $1.5M | $15.8M |
| Jul 2027 | $5.1M | $4.4M | $716K | $14.3M |
| Jun 2027 | $5.7M | $4.6M | $1.2M | $13.5M |
| May 2027 | $5.7M | $4.4M | $1.2M | $12.4M |
| Apr 2027 | $6.3M | $4.4M | $1.9M | $11.1M |
| Mar 2027 | $7.4M | $4.3M | $3.2M | $9.2M |
| Feb 2027 | $5.7M | $4.3M | $1.4M | $6.0M |