| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $138K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $32K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $68K |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $87K |
| Transfer Amortismanı | $7K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $429K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.8M | $1.9M | $-153K | $4.4M |
| Oct 2026 | $540K | $2.1M | $-1.6M | $4.6M |
| Sep 2026 | $2.7M | $1.3M | $1.4M | $6.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |