| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $71K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $41K |
| Transfer Amortismanı | $13K |
| Borç Faizi | $93K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $48K |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $1.6M | $1.6M | $25K | $-9.8M |
| Jan 2028 | $1.5M | $2.0M | $-466K | $-9.8M |
| Dec 2027 | $1.5M | $1.6M | $-166K | $-9.3M |
| Nov 2027 | $1.6M | $1.5M | $126K | $-9.2M |
| Oct 2027 | $523K | $1.6M | $-1.1M | $-9.3M |
| Sep 2027 | $518K | $1.2M | $-701K | $-8.3M |
| Aug 2027 | $522K | $1.2M | $-660K | $-7.6M |
| Jul 2027 | $572K | $1.2M | $-650K | $-7.0M |
| Jun 2027 | $972K | $1.3M | $-311K | $-6.3M |
| May 2027 | $530K | $1.8M | $-1.3M | $-6.0M |
| Apr 2027 | $539K | $3.1M | $-2.5M | $-4.7M |
| Mar 2027 | $604K | $1.4M | $-839K | $-2.2M |