| TV Geliri | $1K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $319 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $123K |
| Personel Maaşları | $17K |
| Transfer Amortismanı | $291 |
| Borç Faizi | $59K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2K | $524K | $-523K | $-4.2M |
| Dec 2027 | $21K | $298K | $-277K | $-3.7M |
| Nov 2027 | $2K | $336K | $-334K | $-3.4M |
| Oct 2027 | $2K | $289K | $-287K | $-3.1M |
| Sep 2027 | $7K | $299K | $-292K | $-2.8M |
| Aug 2027 | $7K | $297K | $-290K | $-2.5M |
| Jul 2027 | $8K | $290K | $-282K | $-2.2M |
| Jun 2027 | $8K | $288K | $-280K | $-1.9M |
| May 2027 | $6K | $279K | $-273K | $-1.6M |
| Apr 2027 | $7K | $280K | $-272K | $-1.3M |
| Mar 2027 | $2K | $263K | $-261K | $-1.1M |
| Feb 2027 | $13K | $274K | $-261K | $-816K |