| TV Geliri | $267K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $545K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $94K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $283K | $791K | $-508K | $-6.5M |
| Aug 2027 | $56K | $875K | $-819K | $-6.0M |
| Jul 2027 | $57K | $634K | $-577K | $-5.2M |
| Jun 2027 | $63K | $603K | $-540K | $-4.6M |
| May 2027 | $62K | $599K | $-537K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $61K | $600K | $-540K | $-3.6M |
| Mar 2027 | $61K | $596K | $-535K | $-3.0M |
| Feb 2027 | $11K | $582K | $-572K | $-2.5M |
| Jan 2027 | $511K | $699K | $-187K | $-1.9M |
| Dec 2026 | $13K | $594K | $-581K | $-1.7M |
| Nov 2026 | $13K | $588K | $-575K | $-1.1M |
| Oct 2026 | $19K | $699K | $-680K | $-563K |