| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $618K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $26K |
| Oyuncu Maaşları | $16.6M |
| Personel Maaşları | $80K |
| Transfer Amortismanı | $302K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.2M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $7.9M | $18.2M | $-10.3M | $148.2M |
| Jul 2028 | $18.0M | $15.0M | $3.0M | $158.2M |
| Jun 2028 | $53.1M | $13.8M | $39.3M | $154.8M |
| May 2028 | $8.0M | $17.0M | $-9.1M | $115.2M |
| Apr 2028 | $14.0M | $16.0M | $-2.0M | $124.0M |
| Mar 2028 | $14.1M | $16.3M | $-2.2M | $125.7M |
| Feb 2028 | $11.2M | $17.6M | $-6.3M | $127.6M |
| Jan 2028 | $15.6M | $16.0M | $-460K | $133.7M |
| Dec 2027 | $17.4M | $16.6M | $801K | $133.8M |
| Nov 2027 | $18.9M | $16.5M | $2.5M | $132.7M |
| Oct 2027 | $15.4M | $16.8M | $-1.5M | $129.9M |
| Sep 2027 | $24.7M | $16.1M | $8.6M | $131.1M |