| TV Geliri | $671K |
| Sıralama TV Bonusu | $67K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $128K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $448K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $83K |
| Tesis Bakımı | $327K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.4M | $2.2M | $-798K | $3.4M |
| Oct 2026 | $669K | $2.0M | $-1.3M | $4.2M |
| Sep 2026 | $1.1M | $2.0M | $-834K | $5.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |