| TV Geliri | $676K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $15K |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $17K |
| Tesis Bakımı | $110K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $710K | $2.7M | $-1.9M | $-599K |
| Sep 2026 | $267K | $1.5M | $-1.2M | $1.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |