Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $40K |
| Maç Günü Geliri | $14K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $136K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2033 |
$6.4M |
$332K |
$6.0M |
$-3.7M |
| Jun 2033 |
$59K |
$332K |
$-273K |
$-9.7M |
| May 2033 |
$59K |
$332K |
$-273K |
$-9.4M |
| Apr 2033 |
$58K |
$334K |
$-275K |
$-9.1M |
| Mar 2033 |
$58K |
$334K |
$-275K |
$-8.9M |
| Feb 2033 |
$59K |
$328K |
$-269K |
$-8.6M |
| Jan 2033 |
$524K |
$725K |
$-201K |
$-8.3M |
| Dec 2032 |
$59K |
$328K |
$-269K |
$-8.1M |
| Nov 2032 |
$59K |
$328K |
$-269K |
$-7.9M |
| Oct 2032 |
$59K |
$328K |
$-269K |
$-7.6M |
| Sep 2032 |
$59K |
$328K |
$-269K |
$-7.3M |
| Aug 2032 |
$59K |
$328K |
$-270K |
$-7.0M |