| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Baş Scout | 12 | 0 | 51% | 26.07.2027 | Orta DoğuOrta-Doğu Avrupa |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa | |
| Mehmet Torun | Scout | 2 | 0 | 40% | 06.08.2026 | Orta-Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Enes Inan | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | DM | 30 | Palermo | Hakan Under | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 90 | 107 | 84% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Moris Valinčić | DR | 25 | Petrolul | Hakan Under | Personel Önerisi | Aktif | 26.07.2027 | 26.07.2027 | 1 | 0 | 105 | 129 | 75% | 100% | 4.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Abdülkadir Ömür | AMR | 28 | Hull City | Hakan Under | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 88 | 112 | 58% | 100% | 1.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Steve Mounié | ST | 33 | FC Augsburg | Hakan Under | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 119 | 58% | 100% | 800.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| André Onana | GK | 32 | Manchester United | Hakan Under | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 134 | 154 | 48% | 100% | 3.7M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Ottó Hindrich | GK | 25 | Legia Warszawa | Hakan Under | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 111 | 48% | 100% | 1.1M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Majed Saeed | WR | 29 | Al Ahli | Hakan Under | Transfer Talebi | Aktif | 26.08.2026 | 26.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 123 | 40% | 108% | 3.4M | — | — | — | |
| Ersin Destanoğlu | GK | 27 | Besiktas | Hakan Under | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 124 | 40% | 93% | 2.6M | — | — | — | Sakat |
| Rıdvan Yılmaz | DL | 26 | Besiktas | Hakan Under | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 114 | 40% | 104% | 5.5M | — | — | — | |
| Mattéo Guendouzi | DM | 29 | Fenerbahce | Hakan Under | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 112 | 40% | 104% | 5.4M | — | — | — | |
| Davide Armani | WR | 31 | Galatasaray | Hakan Under | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 124 | 40% | 109% | 5.9M | — | — | — | |
| Maurice Malone | AMR | 27 | Sturm Graz | Mehmet Torun | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 93 | 40% | 82% | 1.7M | — | — | — | |
| Jackson Muleka | AML | 28 | Konyaspor | Mehmet Torun | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 102 | 40% | 82% | 2.1M | — | — | — | |
| Felix Uduokhai | DC | 30 | Besiktas | Hakan Under | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 110 | 40% | 101% | 6.1M | — | — | — | |
| Ahmed Kutucu | AMR | 28 | Galatasaray | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 119 | 40% | 99% | 3.8M | — | — | — | ||
| Oleksandr Zubkov | AMR | 31 | Trabzonspor | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 103 | 40% | 93% | 2.1M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #20 | #142 | GK | 146 | 21–29 | 1.8M | Hakan Under | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #21 | #143 | DL | 151 | 21–29 | 1.8M | Enes Inan | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #22 | #144 | MC | 154 | 21–29 | 1.8M | Mehmet Torun | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #23 | #145 | ST | 156 | 21–29 | 1.8M | Hakan Under | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Hakan Under | Istanbulspor U20 | #20, #21, #22, #23 | |
| Enes Inan | Ankaragucu U20 | #20, #21, #22, #23 | |
| Enes Inan | Besiktas U20 | #20, #21, #22, #23 | |
| Mehmet Torun | Fenerbahce U20 | #20, #21, #22, #23 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.29 | ✓ | — | 0.10 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.29 | 75% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florian Wiegele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Florian Wiegele | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florian Wiegele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Florian Wiegele | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dario Šarić | İzlemeye Devam | — | 1.46 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florian Wiegele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | Dario Šarić | Onayla | 1.46 | 84% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Florian Wiegele | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florian Wiegele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Florian Wiegele | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ottó Hindrich | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdülkadir Ömür | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moris Valinčić | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Steve Mounié | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Florian Wiegele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hakan Under | André Onana | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Ottó Hindrich | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Hakan Under | Abdülkadir Ömür | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Moris Valinčić | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Steve Mounié | Onayla | 1.00 | 58% | Rol Uyumlu |
| Hakan Under | Florian Wiegele | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amine Harit | Basaksehir | AMR | Orta Saha | 116 | 134 | 95% | 7.5M | 01.05.2027 | 32 | 32 |
| Eldor Shomurodov | Basaksehir | AML | Orta Saha | 114 | 128 | 95% | 4.0M | 01.05.2027 | 29 | 29 |
| Fatih Karagumruk | DL | Defans | 94 | 113 | 65% | 200.0K | 10.04.2027 | 2 | 0 | |
| Daniele Verde | Fatih Karagumruk | AMR | Orta Saha | 85 | 108 | 84% | 1.2M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Shavy Babicka | Fatih Karagumruk | AMR | Orta Saha | 108 | 123 | 84% | 4.4M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Kristjan Asllani | Besiktas | DM | Defans | 117 | 134 | 58% | 5.1M | 27.03.2027 | 1 | 1 |
| Orkun Kökçü | Besiktas | DM | Defans | 122 | 136 | 65% | 6.2M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Besiktas | AMR | Orta Saha | 102 | 125 | 75% | 2.3M | 27.03.2027 | 2 | 1 | |
| Sacha Boey | Galatasaray | DR | Defans | 121 | 145 | 84% | 5.7M | 20.03.2027 | 2 | 2 |
| Yaser Asprilla | Galatasaray | AMR | Orta Saha | 113 | 143 | 84% | 3.3M | 20.03.2027 | 2 | 2 |
| Galatasaray | AMR | Orta Saha | 113 | 128 | 84% | 5.5M | 20.03.2027 | 2 | 2 | |
| Vuk Draškić | Kayserispor | GK | Kaleci | 105 | 134 | 65% | 1.0M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| László Bénes | Kayserispor | DM | Defans | 109 | 129 | 84% | 2.9M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Fedor Chalov | Kayserispor | ST | Forvet | 108 | 123 | 84% | 4.9M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Indrit Tuci | Kayserispor | ST | Forvet | 91 | 108 | 84% | 1.5M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Yusuf Kabadayı | Gaziantep FK | AMR | Orta Saha | 93 | 109 | 84% | 2.2M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Mohamed Bayo | Gaziantep FK | AMR | Orta Saha | 112 | 129 | 84% | 8.0M | 06.03.2027 | 2 | 2 |
| Nihad Mujakić | Gaziantep FK | DC | Defans | 90 | 101 | 38% | 1.1M | 06.03.2027 | 0 | 2 |
| Adrian Benedyczak | Kasimpasa | AML | Orta Saha | 94 | 114 | 75% | 2.3M | 20.02.2027 | 2 | 1 |
| Jim Allevinah | Kasimpasa | WR | Orta Saha | 102 | 114 | 84% | 1.9M | 20.02.2027 | 2 | 2 |
| Florian Wiegele | Sivasspor | GK | Kaleci | 88 | 94 | 65% | 1.3M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Steve Mounié | Alanyaspor | ST | Forvet | 94 | 119 | 84% | 900.0K | 30.01.2027 | 2 | 2 |
| Ottó Hindrich | Antalyaspor | GK | Kaleci | 99 | 111 | 65% | 1.9M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Dario Šarić | Antalyaspor | DM | Defans | 90 | 107 | 84% | 1.1M | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| Abdülkadir Ömür | Antalyaspor | AMR | Orta Saha | 88 | 112 | 84% | 2.3M | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| Samuel Ballet | Antalyaspor | AMR | Orta Saha | 79 | 100 | 68% | 950.0K | 23.01.2027 | 1 | 2 |
| Moris Valinčić | Antalyaspor | DR | Defans | 105 | 129 | 75% | 4.1M | 23.01.2027 | 2 | 1 |
| Edson Álvarez | Fenerbahce | DC | Defans | 120 | 139 | 48% | 4.1M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Sidiki Chérif | Fenerbahce | AMR | Orta Saha | 109 | 139 | 48% | 2.2M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| André Onana | Trabzonspor | GK | Kaleci | 136 | 154 | 75% | 3.5M | 02.01.2027 | 2 | 1 |
| Adamo Nagalo | Konyaspor | DR | Defans | 114 | 145 | 58% | 6.0M | 19.12.2026 | 1 | 1 |
| Davit Daraselia | Fatih Karagumruk | FC | Forvet | 107 | 117 | 58% | 3.9M | 28.11.2026 | 1 | 1 |
| El Bilal Touré | Besiktas | AML | Orta Saha | 106 | 131 | 48% | 4.3M | 14.11.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #142 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 1.8M | İzlemede | — | — |
| #143 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 1.8M | İzlemede | — | — |
| #144 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 1.8M | İzlemede | — | — |
| #145 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 1.8M | İzlemede | — | — |