| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $716K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.0M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $796K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $6.4M | $5.9M | $497K | $42.2M |
| Mar 2028 | $5.6M | $4.9M | $709K | $41.7M |
| Feb 2028 | $5.1M | $4.9M | $262K | $41.0M |
| Jan 2028 | $6.7M | $4.8M | $1.8M | $40.7M |
| Dec 2027 | $8.1M | $4.8M | $3.3M | $38.9M |
| Nov 2027 | $7.1M | $4.9M | $2.2M | $35.6M |
| Oct 2027 | $7.3M | $6.2M | $1.1M | $33.4M |
| Sep 2027 | $8.3M | $4.6M | $3.7M | $32.3M |
| Aug 2027 | $4.7M | $3.3M | $1.4M | $28.6M |
| Jul 2027 | $4.6M | $3.7M | $969K | $27.3M |
| Jun 2027 | $15.1M | $3.8M | $11.3M | $26.3M |
| May 2027 | $4.6M | $5.1M | $-425K | $15.0M |