| TV Geliri | $498K |
| Sıralama TV Bonusu | $50K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $24K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $601K |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $42K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $378K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $664K | $1.1M | $-434K | $4.2M |
| Dec 2026 | $1.2M | $1.1M | $184K | $4.6M |
| Nov 2026 | $631K | $1.1M | $-440K | $4.4M |
| Oct 2026 | $203K | $1.1M | $-935K | $4.8M |
| Sep 2026 | $186K | $500K | $-315K | $5.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.0M |