Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.6M |
| Maç Günü Geliri | $2.7M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $414K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $100K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2032 |
$9.1M |
$1.9M |
$7.2M |
$567.7M |
| Mar 2032 |
$9.4M |
$1.9M |
$7.5M |
$560.5M |
| Feb 2032 |
$6.8M |
$154.1M |
$-147.3M |
$553.0M |
| Jan 2032 |
$22.8M |
$1.4M |
$21.5M |
$700.3M |
| Dec 2031 |
$19.1M |
$1.4M |
$17.7M |
$678.8M |
| Nov 2031 |
$16.3M |
$1.4M |
$14.9M |
$661.1M |
| Oct 2031 |
$9.1M |
$1.4M |
$7.7M |
$646.2M |
| Sep 2031 |
$23.9M |
$1.5M |
$22.4M |
$638.5M |
| Aug 2031 |
$4.7M |
$1.5M |
$3.2M |
$616.1M |
| Jul 2031 |
$54.3M |
$1.9M |
$52.5M |
$612.9M |
| Jun 2031 |
$53.6M |
$1.5M |
$52.2M |
$560.5M |
| May 2031 |
$4.7M |
$1.5M |
$3.2M |
$508.3M |