| TV Geliri | $6.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.4M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $25.9M |
| Personel Maaşları | $101K |
| Transfer Amortismanı | $185K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $368K |
| Tesis Bakımı | $966K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $25.7M | $27.6M | $-1.9M | $92.0M |
| Aug 2028 | $9.9M | $25.1M | $-15.2M | $93.7M |
| Jul 2028 | $14.0M | $21.9M | $-7.8M | $108.7M |
| Jun 2028 | $59.0M | $19.3M | $39.7M | $116.4M |
| May 2028 | $10.0M | $27.7M | $-17.7M | $76.5M |
| Apr 2028 | $15.9M | $37.5M | $-21.7M | $94.0M |
| Mar 2028 | $13.0M | $29.9M | $-16.9M | $115.5M |
| Feb 2028 | $19.9M | $24.8M | $-4.9M | $132.2M |
| Jan 2028 | $17.1M | $23.9M | $-6.8M | $136.9M |
| Dec 2027 | $21.9M | $24.7M | $-2.8M | $143.5M |
| Nov 2027 | $19.3M | $27.3M | $-8.0M | $146.1M |
| Oct 2027 | $16.0M | $29.3M | $-13.2M | $154.0M |