| TV Geliri | $223K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $15K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $770K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $56K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $238K | $917K | $-679K | $-6.0M |
| Nov 2027 | $50K | $820K | $-770K | $-5.3M |
| Oct 2027 | $47K | $709K | $-662K | $-4.5M |
| Sep 2027 | $52K | $635K | $-584K | $-3.9M |
| Aug 2027 | $51K | $406K | $-354K | $-3.3M |
| Jul 2027 | $306K | $337K | $-31K | $-2.9M |
| Jun 2027 | $51K | $447K | $-396K | $-2.9M |
| May 2027 | $51K | $535K | $-484K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $46K | $363K | $-317K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $46K | $360K | $-313K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $51K | $354K | $-303K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $46K | $402K | $-356K | $-1.1M |