| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $342K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $143K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $77K |
| Transfer Amortismanı | $42K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $50K |
| Tesis Bakımı | $620K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.7M | $2.8M | $-106K | $776K |
| Sep 2027 | $1.8M | $2.0M | $-262K | $840K |
| Aug 2027 | $1.7M | $2.1M | $-420K | $1.1M |
| Jul 2027 | $1.8M | $2.0M | $-166K | $1.4M |
| Jun 2027 | $2.7M | $1.8M | $897K | $1.6M |
| May 2027 | $1.7M | $1.5M | $156K | $623K |
| Apr 2027 | $1.7M | $1.3M | $357K | $425K |
| Mar 2027 | $1.9M | $1.8M | $43K | $26K |
| Feb 2027 | $861K | $1.6M | $-778K | $-58K |
| Jan 2027 | $759K | $1.5M | $-727K | $678K |
| Dec 2026 | $912K | $1.7M | $-781K | $1.4M |
| Nov 2026 | $237K | $1.6M | $-1.3M | $2.1M |