| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $135K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $161K |
| Oyuncu Maaşları | $844K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $895 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $591K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.6M | $1.5M | $1.2M | $4.9M |
| Dec 2027 | $2.6M | $1.5M | $1.1M | $3.8M |
| Nov 2027 | $2.4M | $1.6M | $786K | $2.6M |
| Oct 2027 | $2.6M | $1.6M | $1.0M | $1.9M |
| Sep 2027 | $1.1M | $1.3M | $-234K | $856K |
| Aug 2027 | $969K | $1.1M | $-120K | $1.1M |
| Jul 2027 | $939K | $1.2M | $-262K | $1.2M |
| Jun 2027 | $2.5M | $699K | $1.8M | $1.5M |
| May 2027 | $936K | $779K | $157K | $-360K |
| Apr 2027 | $939K | $907K | $32K | $-518K |
| Mar 2027 | $929K | $697K | $233K | $-551K |
| Feb 2027 | $938K | $888K | $50K | $-784K |