| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.1M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $736K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $6.1M | $5.9M | $245K | $15.2M |
| Apr 2027 | $5.6M | $4.8M | $833K | $14.9M |
| Mar 2027 | $7.5M | $4.9M | $2.5M | $14.1M |
| Feb 2027 | $6.1M | $4.8M | $1.3M | $11.5M |
| Jan 2027 | $15.1M | $4.8M | $10.3M | $10.2M |
| Dec 2026 | $6.3M | $4.8M | $1.5M | $-105K |
| Nov 2026 | $2.5M | $4.3M | $-1.8M | $-1.6M |
| Oct 2026 | $2.2M | $5.4M | $-3.2M | $207K |
| Sep 2026 | $632K | $2.2M | $-1.6M | $3.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |