| TV Geliri | $2K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $319 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $147K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $8K | $343K | $-335K | $-2.2M |
| Jun 2027 | $2K | $332K | $-330K | $-1.9M |
| May 2027 | $2K | $318K | $-316K | $-1.6M |
| Apr 2027 | $2K | $320K | $-318K | $-1.2M |
| Mar 2027 | $6K | $315K | $-309K | $-929K |
| Feb 2027 | $4K | $294K | $-291K | $-621K |
| Jan 2027 | $2K | $308K | $-306K | $-332K |
| Dec 2026 | $17K | $274K | $-257K | $-26K |
| Nov 2026 | $2K | $273K | $-272K | $230K |
| Oct 2026 | $2K | $263K | $-261K | $500K |
| Sep 2026 | $10K | $199K | $-189K | $760K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |