Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $23K |
| Maç Günü Geliri | $61K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $114K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$87K |
$291K |
$-204K |
$678K |
| Jul 2027 |
$1.6M |
$328K |
$1.3M |
$883K |
| Jun 2027 |
$87K |
$273K |
$-187K |
$-436K |
| May 2027 |
$87K |
$273K |
$-187K |
$-250K |
| Apr 2027 |
$86K |
$273K |
$-187K |
$-63K |
| Mar 2027 |
$87K |
$273K |
$-187K |
$124K |
| Feb 2027 |
$95K |
$287K |
$-192K |
$311K |
| Jan 2027 |
$445K |
$247K |
$199K |
$503K |
| Dec 2026 |
$87K |
$247K |
$-159K |
$305K |
| Nov 2026 |
$88K |
$247K |
$-159K |
$464K |
| Oct 2026 |
$87K |
$247K |
$-160K |
$623K |
| Sep 2026 |
$150K |
$257K |
$-106K |
$783K |