| TV Geliri | $226K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $128K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $104K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $357K | $1.4M | $-1.1M | $-10.7M |
| Aug 2027 | $353K | $1.3M | $-899K | $-9.6M |
| Jul 2027 | $355K | $1.2M | $-825K | $-8.7M |
| Jun 2027 | $459K | $1.3M | $-814K | $-7.9M |
| May 2027 | $150K | $1.5M | $-1.3M | $-7.1M |
| Apr 2027 | $155K | $1.7M | $-1.5M | $-5.8M |
| Mar 2027 | $142K | $1.2M | $-1.1M | $-4.2M |
| Feb 2027 | $131K | $1.4M | $-1.3M | $-3.1M |
| Jan 2027 | $60K | $1.3M | $-1.2M | $-1.9M |
| Dec 2026 | $60K | $1.2M | $-1.1M | $-637K |
| Nov 2026 | $60K | $1.1M | $-1.1M | $463K |
| Oct 2026 | $41K | $1.6M | $-1.6M | $1.5M |