| TV Geliri | $5.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $800K |
| Oyuncu Maaşları | $5.9M |
| Personel Maaşları | $94K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.1M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $6.7M | $7.1M | $-371K | $103.6M |
| Jul 2027 | $8.1M | $7.4M | $676K | $104.0M |
| Jun 2027 | $19.6M | $6.8M | $12.8M | $103.3M |
| May 2027 | $5.9M | $7.1M | $-1.2M | $90.5M |
| Apr 2027 | $5.8M | $9.7M | $-3.9M | $91.8M |
| Mar 2027 | $6.9M | $7.8M | $-997K | $95.6M |
| Feb 2027 | $7.3M | $7.5M | $-226K | $96.6M |
| Jan 2027 | $6.6M | $7.1M | $-572K | $96.9M |
| Dec 2026 | $6.6M | $7.0M | $-428K | $97.4M |
| Nov 2026 | $5.0M | $7.1M | $-2.2M | $97.9M |
| Oct 2026 | $5.0M | $8.6M | $-3.6M | $100.0M |
| Sep 2026 | $7.5M | $5.4M | $2.1M | $103.7M |