| TV Geliri | $44K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $343K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $47K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $47K | $516K | $-469K | $-4.8M |
| Aug 2027 | $48K | $619K | $-571K | $-4.4M |
| Jul 2027 | $272K | $685K | $-413K | $-3.8M |
| Jun 2027 | $47K | $492K | $-445K | $-3.4M |
| May 2027 | $48K | $488K | $-440K | $-2.9M |
| Apr 2027 | $58K | $540K | $-482K | $-2.5M |
| Mar 2027 | $58K | $483K | $-425K | $-2.0M |
| Feb 2027 | $56K | $495K | $-440K | $-1.6M |
| Jan 2027 | $53K | $541K | $-488K | $-1.2M |
| Dec 2026 | $61K | $465K | $-404K | $-669K |
| Nov 2026 | $52K | $442K | $-390K | $-265K |
| Oct 2026 | $57K | $410K | $-354K | $125K |