Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $18K |
| Maç Günü Geliri | $9K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $138K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$29K |
$337K |
$-308K |
$33.0M |
| Feb 2031 |
$29K |
$334K |
$-305K |
$33.4M |
| Jan 2031 |
$3.9M |
$334K |
$3.6M |
$33.7M |
| Dec 2030 |
$9.2M |
$334K |
$8.9M |
$30.1M |
| Nov 2030 |
$9.2M |
$334K |
$8.9M |
$21.2M |
| Oct 2030 |
$3.2M |
$334K |
$2.9M |
$12.3M |
| Sep 2030 |
$15.7M |
$335K |
$15.3M |
$9.4M |
| Aug 2030 |
$29K |
$327K |
$-298K |
$-5.9M |
| Jul 2030 |
$399K |
$358K |
$41K |
$-5.6M |
| Jun 2030 |
$1.1M |
$318K |
$797K |
$-5.7M |
| May 2030 |
$29K |
$318K |
$-289K |
$-6.5M |
| Apr 2030 |
$29K |
$320K |
$-291K |
$-6.2M |