| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $382K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $740K |
| Oyuncu Maaşları | $5.8M |
| Personel Maaşları | $102K |
| Transfer Amortismanı | $369K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $727K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $5.5M | $7.0M | $-1.5M | $30.3M |
| Jun 2027 | $14.1M | $6.8M | $7.3M | $31.4M |
| May 2027 | $4.7M | $7.5M | $-2.8M | $23.7M |
| Apr 2027 | $5.9M | $9.1M | $-3.1M | $26.2M |
| Mar 2027 | $5.9M | $7.4M | $-1.5M | $28.9M |
| Feb 2027 | $4.6M | $7.2M | $-2.6M | $30.1M |
| Jan 2027 | $6.1M | $7.0M | $-959K | $32.3M |
| Dec 2026 | $7.6M | $7.2M | $450K | $32.8M |
| Nov 2026 | $7.9M | $7.5M | $379K | $32.0M |
| Oct 2026 | $6.7M | $9.6M | $-2.9M | $31.3M |
| Sep 2026 | $6.2M | $5.4M | $737K | $33.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $50.8M |