| TV Geliri | $733K |
| Sıralama TV Bonusu | $147K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $647K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $754K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2028 | $7.5M | $1.4M | $6.0M | $65.2M |
| Nov 2028 | $7.5M | $1.4M | $6.1M | $59.2M |
| Oct 2028 | $7.1M | $1.5M | $5.5M | $53.1M |
| Sep 2028 | $16.7M | $1.4M | $15.3M | $47.5M |
| Aug 2028 | $1.1M | $1.5M | $-409K | $32.3M |
| Jul 2028 | $1.1M | $1.4M | $-345K | $32.7M |
| Jun 2028 | $909K | $1.4M | $-540K | $33.0M |
| May 2028 | $912K | $1.4M | $-536K | $33.5M |
| Apr 2028 | $917K | $1.4M | $-466K | $34.1M |
| Mar 2028 | $621K | $1.4M | $-740K | $34.5M |
| Feb 2028 | $1.1M | $1.2M | $-147K | $35.3M |
| Jan 2028 | $4.9M | $1.3M | $3.7M | $35.4M |