| TV Geliri | $890K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $42K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $402K |
| Oyuncu Maaşları | $997K |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $375K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.5M | $1.4M | $1.1M | $4.8M |
| Sep 2027 | $4.0M | $867K | $3.1M | $3.7M |
| Aug 2027 | $764K | $926K | $-162K | $531K |
| Jul 2027 | $751K | $1.4M | $-611K | $686K |
| Jun 2027 | $1.2M | $863K | $347K | $1.3M |
| May 2027 | $748K | $545K | $204K | $938K |
| Apr 2027 | $737K | $508K | $228K | $728K |
| Mar 2027 | $285K | $635K | $-350K | $493K |
| Feb 2027 | $73K | $741K | $-668K | $837K |
| Jan 2027 | $57K | $509K | $-452K | $1.5M |
| Dec 2026 | $43K | $497K | $-454K | $1.9M |
| Nov 2026 | $42K | $508K | $-466K | $2.4M |