Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $3K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $43K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Tesis Bakımı | $35K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2033 |
$3K |
$102K |
$-100K |
$10.9M |
| Mar 2033 |
$3K |
$102K |
$-100K |
$11.0M |
| Feb 2033 |
$3K |
$102K |
$-100K |
$11.1M |
| Jan 2033 |
$223K |
$102K |
$121K |
$11.2M |
| Dec 2032 |
$3K |
$102K |
$-100K |
$11.1M |
| Nov 2032 |
$3K |
$102K |
$-100K |
$11.2M |
| Oct 2032 |
$3K |
$102K |
$-99K |
$11.3M |
| Sep 2032 |
$3K |
$103K |
$-100K |
$11.4M |
| Aug 2032 |
$9K |
$102K |
$-93K |
$11.5M |
| Jul 2032 |
$41K |
$103K |
$-61K |
$11.6M |
| Jun 2032 |
$3K |
$103K |
$-100K |
$11.7M |
| May 2032 |
$3K |
$103K |
$-100K |
$11.8M |