| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $3K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $180 |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $50K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Tesis Bakımı | $55K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $5K | $128K | $-123K | $1.8M |
| Sep 2026 | $5K | $116K | $-110K | $1.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.0M |