Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $8K |
| Maç Günü Geliri | $4K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $81K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$14K |
$257K |
$-243K |
$-10.2M |
| Jul 2030 |
$14K |
$257K |
$-243K |
$-10.0M |
| Jun 2030 |
$14K |
$257K |
$-243K |
$-9.7M |
| May 2030 |
$14K |
$257K |
$-243K |
$-9.5M |
| Apr 2030 |
$14K |
$256K |
$-242K |
$-9.2M |
| Mar 2030 |
$14K |
$256K |
$-242K |
$-9.0M |
| Feb 2030 |
$14K |
$256K |
$-242K |
$-8.7M |
| Jan 2030 |
$14K |
$661K |
$-647K |
$-8.5M |
| Dec 2029 |
$220K |
$257K |
$-37K |
$-7.9M |
| Nov 2029 |
$14K |
$257K |
$-243K |
$-7.8M |
| Oct 2029 |
$14K |
$257K |
$-243K |
$-7.6M |
| Sep 2029 |
$14K |
$257K |
$-243K |
$-7.3M |