| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $10K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $671K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $2.4M | $1.8M | $567K | $34.6M |
| Jan 2029 | $2.7M | $1.8M | $881K | $34.0M |
| Dec 2028 | $2.3M | $2.2M | $116K | $33.1M |
| Nov 2028 | $2.4M | $2.0M | $404K | $33.0M |
| Oct 2028 | $2.4M | $2.1M | $260K | $32.6M |
| Sep 2028 | $2.7M | $1.9M | $887K | $32.4M |
| Aug 2028 | $2.7M | $1.7M | $1.0M | $31.5M |
| Jul 2028 | $2.8M | $1.7M | $1.1M | $30.5M |
| Jun 2028 | $4.7M | $1.7M | $3.0M | $29.4M |
| May 2028 | $2.8M | $1.6M | $1.2M | $26.4M |
| Apr 2028 | $2.8M | $1.6M | $1.1M | $25.2M |
| Mar 2028 | $2.4M | $1.6M | $711K | $24.1M |