| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Richardson | Baş Scout | 102 | 2 | 56% | 05.07.2027 | Doğu AsyaDoğu/Güney AfrikaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaKuzey AmerikaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Christopher Spencer | Futbol Direktörü | 7 | 0 | 65% | 05.10.2026 | |
| Harry Stewart | Teknik Direktör | 3 | 2 | 67% | 30.08.2027 | |
| Gözlemci | 1 | 0 | 72% | 01.01.2027 | ||
| Mark Pearson | Gözlemci | 1 | 0 | 65% | 23.08.2027 | |
| Mark Wood | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Cissé | AML | 24 | Tranmere Rovers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 15.10.2026 | 05.07.2027 | 4 | 0 | 121 | 120 | 80% | 100% | 8.5M | #82 FL | — | — | |
| Law McCabe | DM | 21 | Middlesbrough | Thomas Richardson | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 113 | 110 | 69% | 100% | 7.5M | — | — | — | |
| Sidnei Tavares | DM | 26 | Blackburn Rovers | Harry Stewart | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 120 | 112 | 67% | 100% | 780.0K | — | — | — | |
| Wesley Okoduwa | DR | 19 | Crewe Alexandra | Harry Stewart | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 105 | 111 | 67% | 100% | 160.0K | — | — | — | |
| Louis Zecevic-John | MR | 19 | Arsenal | Harry Stewart | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 23.08.2027 | 23.08.2027 | 1 | 0 | 107 | 115 | 67% | 100% | 560.0K | — | — | — | |
| Benicio Baker-Boaitey | AML | 23 | Millwall | Mark Pearson | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 23.08.2027 | 23.08.2027 | 1 | 0 | 114 | 104 | 65% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Isaac Solet | DM | 26 | Hércules | Thomas Richardson | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 125 | 64% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Joe Bell | DM | 28 | Valerenga | Thomas Richardson | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 121 | 121 | 64% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Soufiane Hetli | AMR | 26 | Bristol Rovers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 24.11.2026 | 16.03.2027 | 6 | 0 | 117 | 111 | 86% | 100% | 7.9M | — | — | — | |
| Christian Saydee | AMC | 25 | Wigan Athletic | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 06.01.2027 | 11.04.2027 | 5 | 0 | 114 | 117 | 83% | 97% | 8.2M | — | — | — | |
| Jovon Makama | MR | 23 | Norwich City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 07.03.2027 | 5 | 0 | 128 | 135 | 83% | 98% | 29.0M | — | — | — | |
| George Hirst | ST | 28 | Stoke City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 31.12.2026 | 5 | 0 | 135 | 133 | 83% | 108% | 18.0M | — | — | — | |
| Joel Bagan | DL | 26 | Cardiff City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 12.03.2027 | 22.04.2027 | 4 | 0 | 122 | 125 | 80% | 104% | 13.0M | — | — | — | |
| Ryan Alebiosu | DR | 25 | Blackburn Rovers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 11.03.2027 | 28.03.2027 | 4 | 0 | 130 | 132 | 80% | 100% | 18.0M | — | — | — | |
| Boitumelo Radiopane | ST | 25 | Orlando Pirates | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 06.01.2027 | 4 | 0 | 105 | 120 | 80% | 96% | 3.0M | — | — | — | |
| August Priske | ST | 23 | Birmingham | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 31.12.2026 | 4 | 0 | 132 | 136 | 80% | 106% | 16.0M | — | İzle | İzlemeye Devam | Sakat |
| Evidence Makgopa | ST | 27 | Orlando Pirates | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 27.11.2026 | 22.12.2026 | 4 | 0 | 111 | 105 | 80% | 92% | 4.6M | — | — | — | |
| Zeidane Inoussa | ML | 25 | Swansea City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 15.03.2027 | 26.04.2027 | 3 | 0 | 135 | 130 | 75% | 102% | 22.0M | — | — | — | |
| Kristoffer Lund | DL | 25 | Birmingham | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 01.02.2027 | 20.04.2027 | 3 | 0 | 135 | 133 | 75% | 106% | 22.0M | — | — | — | |
| George Earthy | MC | 23 | Reading | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 06.03.2027 | 20.04.2027 | 3 | 0 | 118 | 126 | 75% | 101% | 13.0M | — | — | — | |
| Bae Jun-Ho | ML | 24 | Stoke City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 05.03.2027 | 16.04.2027 | 3 | 0 | 125 | 126 | 75% | 105% | 24.0M | — | — | — | |
| Dennis Cirkin | DL | 25 | Queens Park Rangers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 01.02.2027 | 15.04.2027 | 3 | 0 | 137 | 138 | 75% | 108% | 25.0M | — | — | — | |
| Adrian Segecic | ML | 23 | Portsmouth | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 27.03.2027 | 15.04.2027 | 3 | 0 | 122 | 122 | 75% | 98% | 13.0M | — | — | — | |
| Tammer Bany | AMC | 23 | Rotherham United | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 06.04.2027 | 3 | 0 | 110 | 117 | 75% | 95% | 7.8M | — | — | — | |
| Fraser Hornby | AMC | 28 | Millwall | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 11.12.2026 | 25.12.2026 | 3 | 0 | 123 | 119 | 75% | 103% | 15.0M | — | — | — | |
| Rumarn Burrell | AMR | 26 | Queens Park Rangers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 31.10.2026 | 24.12.2026 | 3 | 0 | 115 | 118 | 75% | 92% | 12.0M | — | — | — | |
| Bojan Radulović | ST | 27 | Huddersfield Town | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 10.12.2026 | 3 | 0 | 115 | 117 | 75% | 99% | 11.0M | — | — | — | |
| Jesus Ferreira | AMR | 26 | Seattle Sounders | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 04.12.2026 | 3 | 0 | 122 | 131 | 75% | 102% | 12.0M | — | — | — | |
| Agustín Anello | ML | 25 | Philadelphia Union | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 11.11.2026 | 27.11.2026 | 3 | 0 | 117 | 128 | 75% | 106% | 12.0M | — | — | — | |
| Tenton Yenne | AMR | 27 | Nizhniy Novgorod | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 20.11.2026 | 3 | 0 | 114 | 110 | 75% | 92% | 3.2M | — | — | — | |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | ST | 26 | OH Leuven | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 24.10.2026 | 3 | 0 | 126 | 127 | 75% | 102% | 6.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ryan Longman | ML | 26 | Wrexham | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 107 | 108 | 72% | 100% | 8.3M | — | — | — | ||
| Fotis Ioannidis | ST | 27 | Sporting CP | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 21.09.2026 | 21.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 68% | 100% | 14.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Andri Guðjohnsen | ST | 25 | Blackburn Rovers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 05.07.2027 | 2 | 0 | 120 | 127 | 67% | 102% | 16.0M | #82 FL | Onayla | Yönetime Sor | |
| Dixon Vera | AML | 24 | Gillingham | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 27.03.2027 | 15.04.2027 | 2 | 0 | 118 | 107 | 67% | 94% | 6.7M | — | — | — | |
| Rubin Colwill | MC | 25 | Cardiff City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 01.04.2027 | 13.04.2027 | 2 | 0 | 121 | 119 | 67% | 103% | 15.0M | — | — | — | |
| Ryan Longman | ML | 26 | Wrexham | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 25.03.2027 | 10.04.2027 | 2 | 0 | 118 | 116 | 67% | 97% | 9.9M | — | — | — | |
| Adam Randell | DM | 27 | Bristol City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 30.03.2027 | 08.04.2027 | 2 | 0 | 127 | 125 | 67% | 106% | 17.0M | — | — | — | |
| Harvey White | DM | 26 | Cambridge United | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 15.03.2027 | 27.03.2027 | 2 | 0 | 117 | 120 | 67% | 101% | 6.9M | — | — | — | |
| Dylan Levitt | MC | 27 | Leyton Orient | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 17.03.2027 | 24.03.2027 | 2 | 0 | 116 | 118 | 67% | 98% | 11.0M | — | — | — | |
| Isaiah Jones | ML | 28 | Luton Town | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.03.2027 | 2 | 0 | 117 | 123 | 67% | 95% | 14.0M | — | — | — | |
| Erick Mabunda | MR | 26 | Ajax Cape Town | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 24.12.2026 | 09.03.2027 | 2 | 0 | 108 | 119 | 67% | 96% | 3.7M | — | — | — | |
| Tomi Horvat | MC | 28 | Bristol City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 02.02.2027 | 04.02.2027 | 2 | 0 | 133 | 133 | 67% | 106% | 24.0M | — | — | — | |
| Dwight McNeil | MR | 27 | Crystal Palace | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 28.12.2026 | 2 | 0 | 139 | 138 | 67% | 109% | 24.0M | — | — | — | |
| Bongokuhle Hlongwane | AMR | 27 | Minnesota United FC | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 26.12.2026 | 2 | 0 | 128 | 121 | 67% | 103% | 6.0M | — | — | — | Sakat |
| Luis Palma | AML | 27 | Cracovia | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 02.11.2026 | 18.12.2026 | 2 | 0 | 121 | 126 | 67% | 103% | 6.6M | — | — | — | |
| Mathias Kvistgaarden | AML | 25 | Norwich City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2026 | 13.12.2026 | 2 | 0 | 133 | 131 | 67% | 106% | 20.0M | — | — | — | |
| Ellis Simms | ST | 26 | Olimpija Ljubljana | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 07.12.2026 | 2 | 0 | 125 | 117 | 67% | 97% | 6.9M | — | — | — | |
| Peter Itodo | ST | 24 | Metalist | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 20.11.2026 | 04.12.2026 | 2 | 0 | 111 | 111 | 67% | 96% | 1.8M | — | — | — | |
| Robbie Ure | ST | 23 | IK Sirius | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 13.10.2026 | 01.12.2026 | 2 | 0 | 123 | 112 | 67% | 97% | 2.9M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Mandla Billiat | ST | 27 | Black Aces | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 22.11.2026 | 01.12.2026 | 2 | 0 | 103 | 96 | 67% | 93% | 2.0M | — | — | — | |
| Marezi | ST | 24 | Portsmouth | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 21.11.2026 | 2 | 0 | 121 | 116 | 67% | 105% | 11.0M | — | — | — | |
| Lorent Tolaj | ST | 25 | Plymouth Argyle | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 01.11.2026 | 17.11.2026 | 2 | 0 | 124 | 118 | 67% | 100% | 10.0M | — | — | — | |
| Duncan McGuire | AMC | 26 | Houston Dynamo | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 03.11.2026 | 2 | 0 | 120 | 133 | 67% | 101% | 8.8M | — | — | — | |
| Eddie Nketiah | AML | 28 | Crystal Palace | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 26.10.2026 | 2 | 0 | 146 | 132 | 67% | 107% | 29.0M | — | — | — | |
| Oscar Maritu | MR | 28 | Yunnan Yukun | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 21.10.2026 | 2 | 0 | 104 | 97 | 67% | 94% | 3.1M | — | — | — | |
| Harry Leonard | AMC | 24 | Peterborough United | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 12.10.2026 | 2 | 0 | 114 | 117 | 67% | 96% | 5.3M | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Ammar Hamdy | DR | 27 | ENPPI | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 105 | 105 | 67% | 100% | 1.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Reginaldo Lopes | DR | 34 | Náutico | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 112 | 66% | 100% | 650.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Raphael Guzzo | DM | 32 | Maritimo | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 28.09.2026 | 28.09.2026 | 1 | 0 | 111 | 111 | 66% | 100% | 2.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mattia Zanotti | DR | 24 | Lugano | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 130 | 133 | 65% | 100% | 9.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Panagiotis Retsos | DC | 29 | Olympiacos | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 05.10.2026 | 05.10.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 62% | 100% | 5.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| George Bello | DL | 25 | LASK | Christopher Spencer | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 124 | 62% | 100% | 3.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Giorgi Chakvetadze | MC | 28 | Watford | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 22.04.2027 | 22.04.2027 | 1 | 0 | 137 | 138 | 40% | 103% | 29.0M | — | — | — | |
| Odin Bailey | ML | 27 | Stockport County | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 20.04.2027 | 20.04.2027 | 1 | 0 | 114 | 110 | 40% | 98% | 8.5M | — | — | — | |
| Jack McGlynn | MC | 24 | Stoke City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 19.04.2027 | 19.04.2027 | 1 | 0 | 130 | 136 | 40% | 105% | 27.0M | — | — | — | |
| Pedro Porro | DR | 28 | Tottenham | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 13.04.2027 | 13.04.2027 | 1 | 0 | 159 | 151 | 40% | 115% | 45.0M | — | — | — | |
| Taylor Richards | MC | 26 | Crawley Town | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 12.04.2027 | 12.04.2027 | 1 | 0 | 105 | 100 | 40% | 96% | 4.7M | — | — | — | |
| Glenn Middleton | ML | 27 | Doncaster Rovers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 07.04.2027 | 07.04.2027 | 1 | 0 | 115 | 102 | 40% | 94% | 7.9M | — | — | — | |
| Matthew Garbett | MC | 25 | Peterborough United | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 07.04.2027 | 07.04.2027 | 1 | 0 | 120 | 122 | 40% | 101% | 5.1M | — | — | — | Sakat |
| Dion De Neve | WL | 26 | Blackburn Rovers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 04.04.2027 | 04.04.2027 | 1 | 0 | 112 | 129 | 40% | 99% | 16.0M | — | — | — | |
| Myles Peart-Harris | MC | 25 | Wigan Athletic | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 22.03.2027 | 22.03.2027 | 1 | 0 | 130 | 133 | 40% | 103% | 12.0M | — | — | — | |
| George Hall | MC | 23 | Port Vale | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 21.03.2027 | 21.03.2027 | 1 | 0 | 119 | 120 | 40% | 95% | 5.9M | — | — | — | |
| Sonny Carey | MC | 26 | Charlton Athletic | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 17.03.2027 | 17.03.2027 | 1 | 0 | 122 | 119 | 40% | 104% | 13.0M | — | — | — | |
| Fraser Murray | MR | 28 | Wigan Athletic | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 16.03.2027 | 16.03.2027 | 1 | 0 | 112 | 105 | 40% | 95% | 8.5M | — | — | — | |
| Oswin Appollis | MR | 26 | Orlando Pirates | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 09.03.2027 | 09.03.2027 | 1 | 0 | 130 | 122 | 40% | 97% | 9.0M | — | — | — | |
| Jon Russell | MC | 27 | Salford City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 07.03.2027 | 07.03.2027 | 1 | 0 | 111 | 117 | 40% | 99% | 5.5M | — | — | — | |
| Archie Collins | DM | 28 | Shrewsbury Town | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 04.03.2027 | 04.03.2027 | 1 | 0 | 123 | 109 | 40% | 100% | 7.4M | — | — | — | |
| Benny | WL | 27 | Milton Keynes Dons | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 03.02.2027 | 03.02.2027 | 1 | 0 | 121 | 111 | 40% | 99% | 7.3M | — | — | — | |
| Xavier Amaechi | MR | 26 | Plymouth Argyle | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 02.02.2027 | 02.02.2027 | 1 | 0 | 101 | 108 | 40% | 91% | 7.7M | — | — | — | |
| Josh Coburn | ST | 24 | Millwall | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 119 | 106 | 40% | 100% | 6.5M | — | — | — | |
| Thabiso Monyane | DR | 27 | Kaizer Chiefs | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 105 | 115 | 40% | 99% | 4.1M | — | — | — | |
| Adam Wharton | DM | 23 | Napoli | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 30.12.2026 | 30.12.2026 | 1 | 0 | 150 | 141 | 40% | 112% | 28.0M | — | — | — | |
| Quadri Adediran | AMC | 27 | Artis Brno | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 28.12.2026 | 28.12.2026 | 1 | 0 | 113 | 104 | 40% | 96% | 1.3M | — | — | — | |
| Ruben Silva-Richards | ST | 23 | Dinamo City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 19.12.2026 | 19.12.2026 | 1 | 0 | 115 | 118 | 40% | 95% | 1.8M | — | — | — | |
| Jalal Abdullai | ST | 22 | Molde | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 18.12.2026 | 18.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 113 | 40% | 95% | 2.7M | — | — | — | |
| Lucas Rebecchi | AML | 26 | Deportivo Laferrere | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 98 | 101 | 40% | 96% | 1.9M | — | — | — | |
| Matthew Hoppe | ST | 26 | AC Horsens | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 15.12.2026 | 15.12.2026 | 1 | 0 | 96 | 106 | 40% | 96% | 2.9M | — | — | — | |
| David Turnbull | MC | 28 | Cardiff City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 110 | 110 | 40% | 103% | 11.0M | — | — | — | |
| Suleiman Camara | MR | 25 | Slovan Bratislava | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 14.12.2026 | 14.12.2026 | 1 | 0 | 126 | 124 | 40% | 100% | 8.5M | — | — | — | |
| Abraham Marcus | AMR | 27 | Nacional | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 121 | 131 | 40% | 97% | 14.0M | — | — | — | |
| Cameron Archer | ST | 25 | Southampton | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 05.12.2026 | 05.12.2026 | 1 | 0 | 117 | 131 | 40% | 98% | 11.0M | — | — | — | |
| Lebogang Jali | DM | 27 | Black Aces | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 132 | 117 | 40% | 102% | 4.5M | — | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 26 | Athletico Paranaense | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 01.12.2026 | 01.12.2026 | 1 | 0 | 139 | 131 | 40% | 103% | 8.1M | — | — | — | |
| Fabrizio Cavegn | ST | 25 | Bristol Rovers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 28.11.2026 | 1 | 0 | 106 | 122 | 40% | 95% | 5.5M | — | — | — | |
| Abdoulie Sanyang | AMR | 28 | Hajduk Split | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 28.11.2026 | 1 | 0 | 104 | 101 | 40% | 93% | 2.9M | — | — | — | |
| Calvin Harris | AMR | 27 | Sporting Kansas City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 28.11.2026 | 28.11.2026 | 1 | 0 | 109 | 113 | 40% | 91% | 4.3M | — | — | — | |
| Joe Gelhardt | MR | 25 | Hull City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 19.11.2026 | 19.11.2026 | 1 | 0 | 122 | 127 | 40% | 101% | 18.0M | — | — | — | |
| Max Dean | ST | 23 | KV Kortrijk | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 16.11.2026 | 16.11.2026 | 1 | 0 | 112 | 123 | 40% | 100% | 3.8M | — | — | — | |
| Nile John | DM | 24 | Moreirense | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 13.11.2026 | 13.11.2026 | 1 | 0 | 114 | 120 | 40% | 100% | 3.3M | — | — | — | |
| Julimar | AML | 26 | Athletico Paranaense | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 12.11.2026 | 12.11.2026 | 1 | 0 | 113 | 132 | 40% | 97% | 5.8M | — | — | — | |
| Malik Abubakari | ST | 27 | Lyngby | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2026 | 05.11.2026 | 1 | 0 | 95 | 118 | 40% | 93% | 2.4M | — | — | — | |
| Róbert Boženík | ST | 27 | Norwich City | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 05.11.2026 | 05.11.2026 | 1 | 0 | 114 | 127 | 40% | 102% | 17.0M | — | — | — | |
| Luke Baartman | AMR | 21 | Bloemfontein Celtic | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 107 | 129 | 40% | 89% | 1.9M | — | — | — | |
| Adedire Mebude | MR | 23 | Rizespor | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 138 | 40% | 102% | 6.5M | — | — | — | |
| Mduduzi Shabalala | AMR | 23 | Ajax Cape Town | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 99 | 105 | 40% | 89% | 4.9M | — | — | — | Tutum |
| Joe Rankin-Costello | DR | 28 | Charlton Athletic | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 115 | 40% | 105% | 13.0M | — | — | — | |
| Aaron Connolly | AML | 27 | Leyton Orient | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 20.10.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 40% | 97% | 6.0M | — | — | — | |
| Djordje Mihailović | MC | 28 | Toronto FC | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 19.10.2026 | 19.10.2026 | 1 | 0 | 142 | 141 | 40% | 104% | 17.0M | — | — | — | |
| Dom Ballard | ST | 22 | Leyton Orient | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 126 | 134 | 40% | 99% | 7.3M | — | — | — | |
| Abdul Aziz Yakubu | ST | 28 | Qingdao West Coast | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 15.10.2026 | 15.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 100 | 40% | 93% | 2.9M | — | — | — | |
| Thierno Barry | AMR | 24 | Everton | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 145 | 141 | 40% | 107% | 26.0M | — | — | — | |
| Jacob Shaffelburg | ML | 27 | Los Angeles Football Club | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 132 | 105 | 40% | 91% | 11.0M | — | — | — | |
| Tariq Lamptey | DR | 27 | Queens Park Rangers | Thomas Richardson | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 119 | 40% | 95% | 19.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jovon Makama | MR | Norwich City | #111 | — | Hemen Al | 130 | 134 | 75% | 97% | 25.0M | Gölge | |
| Andri Guðjohnsen | ST | Blackburn Rovers | #162 | — | Hemen Al | 120 | 127 | 67% | 102% | 16.0M | Aktif | |
| Yousef Salech | ST | Cardiff City | #162 | — | Hemen Al | 130 | 131 | 52% | 102% | 16.0M | Aktif | |
| Adam Wharton | DM | Napoli | #95 | — | Al | 145 | 149 | 75% | 112% | 28.0M | Gölge | |
| Anthony Dennis | DM | Goztepe | #83 | — | Al | 138 | 139 | 75% | 105% | 12.0M | Gölge | |
| Archie Brown | DL | Fenerbahce | #89 | — | Al | 132 | 135 | 75% | 107% | 11.0M | Gölge | |
| Ammar Ramadan | AMR | OFI | #84 | — | Al | 124 | 124 | 75% | 99% | 4.8M | Gölge | |
| Relebohile Mofokeng | AMR | Bidvest Wits | #97 | — | Al | 124 | 126 | 75% | 95% | 8.6M | Gölge | |
| Nicolas Madsen | DM | Everton | #91 | — | Al | 131 | 123 | 67% | 109% | 20.0M | Gölge | |
| Alex Robertson | MC | Aston Villa | #86 | — | Al | 130 | 129 | 67% | 106% | 12.6M | Gölge | |
| Jed Drew | AML | Hartberg | #113 | — | Al | 112 | 117 | 67% | 96% | 3.4M | Gölge | |
| Armstrong Oko-Flex | MR | Wolverhampton | #162 | — | Al | 117 | 117 | 56% | 94% | 6.2M | Aktif | |
| August Priske | ST | Birmingham | #162 | — | Al | 135 | 134 | 52% | 106% | 16.0M | Sakat | Aktif |
| Rumarn Burrell | AMR | Queens Park Rangers | #162 | — | Al | 118 | 118 | 52% | 92% | 12.0M | Aktif | |
| Bojan Radulović | ST | Huddersfield Town | #162 | — | Al | 104 | 117 | 52% | 99% | 11.0M | Aktif | |
| Brooke Norton-Cuffy | DR | Hull City | #111 | — | Al | 134 | 146 | 40% | 102% | 27.0M | Gölge | |
| Liberato Cacace | DL | Tottenham | #104 | — | Al | 131 | 136 | 40% | 104% | 16.0M | Gölge | |
| Moses Usor | AML | SV Ried | #100 | — | Düşün | 129 | 123 | 80% | 99% | 6.8M | Gölge | |
| Lamine Cissé | AML | Tranmere Rovers | #162 | — | Düşün | 121 | 120 | 80% | 100% | 8.5M | Aktif | |
| Ilyas Chouaref | AML | Luzern | #105 | — | Düşün | 128 | 126 | 75% | 99% | 6.7M | Gölge | |
| Akor Adams | ST | Nottingham Forest | #82 | — | Düşün | 138 | 133 | 67% | 106% | 19.0M | Gölge | |
| Abraham Marcus | AMR | Nacional | #116 | — | Düşün | 126 | 124 | 67% | 97% | 14.0M | Gölge | |
| Kelvin John | AMR | CS Constantine | #162 | — | Düşün | 120 | 115 | 58% | 97% | 2.5M | Aktif | |
| George Hirst | ST | Stoke City | #162 | — | Düşün | 126 | 131 | 52% | 108% | 18.0M | Aktif | |
| Aune Heggebø | ST | West Bromwich Albion | #162 | — | Düşün | 139 | 125 | 47% | 103% | 26.0M | Aktif | |
| Luis Vázquez | ST | Derby County | #162 | — | Düşün | 135 | 123 | 47% | 107% | 16.0M | Aktif | |
| Dwight McNeil | MR | Crystal Palace | #162 | — | Düşün | 135 | 138 | 47% | 109% | 24.0M | Aktif | |
| Mathias Kvistgaarden | AML | Norwich City | #162 | — | Düşün | 129 | 131 | 47% | 106% | 20.0M | Aktif | |
| Bongokuhle Hlongwane | AMR | Minnesota United FC | #162 | — | Düşün | 128 | 121 | 47% | 103% | 6.0M | Sakat | Aktif |
| César Gelabert | MC | Barcelona | #107 | — | Düşün | 143 | 136 | 40% | 109% | 22.2M | Gölge | |
| Jaden Philogene | MR | Ipswich Town | #83 | — | Düşün | 139 | 131 | 40% | 101% | 22.0M | Sakat | Gölge |
| Edoardo Bove | DM | Watford | #91 | — | Düşün | 128 | 126 | 40% | 104% | 24.0M | Gölge |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Thomas Richardson | Preston U20 | #162 | |
| Mark Wood | Mansfield Town U20 | #162 | |
| Mark Pearson | Milton Keynes Dons U20 | #162 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.51 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andri Guðjohnsen | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.77 | 1.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | İzlemeye Devam | — | 1.21 | ✓ | — | 0.10 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Robbie Ure | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Thomas Richardson | Chukwubuikem Ikwuemesi | Onayla | 1.21 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Robbie Ure | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.51 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andri Guðjohnsen | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.77 | 1.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | İzlemeye Devam | — | 1.21 | ✓ | — | 0.10 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aune Heggebø | Reddet | — | -1.34 | — | — | 1.33 | 3.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Thomas Richardson | Chukwubuikem Ikwuemesi | Onayla | 1.21 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Aune Heggebø | Reddet | -1.34 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.51 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andri Guðjohnsen | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.77 | 1.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | İzlemeye Devam | — | 1.21 | ✓ | — | 0.10 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yousef Salech | Reddet | — | -1.61 | — | — | 0.59 | 2.01 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Thomas Richardson | Chukwubuikem Ikwuemesi | Onayla | 1.21 | 75% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Yousef Salech | Reddet | -1.61 | 80% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.51 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andri Guðjohnsen | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.77 | 1.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Clarke | Reddet | — | -1.34 | — | — | 0.97 | 2.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | İzlemeye Devam | — | 1.21 | ✓ | — | 0.10 | 0.81 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Thomas Richardson | Harry Clarke | Reddet | -1.34 | 67% | Çok Pahalı |
| Thomas Richardson | Chukwubuikem Ikwuemesi | Onayla | 1.21 | 75% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaden Philogene | Reddet | — | -0.90 | — | — | 1.17 | 2.82 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.51 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Reddet | — | -1.68 | — | — | 1.30 | 3.20 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andri Guðjohnsen | Yönetime Sor | — | 1.07 | ✓ | — | 0.52 | 1.89 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.77 | 1.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Reddet | -0.90 | 66% | Çok Pahalı |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Reddet | -1.68 | 83% | Çok Pahalı |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.49 | 1.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Yönetime Sor | — | 2.02 | ✓ | — | 0.43 | 1.92 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Andri Guðjohnsen | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.49 | 1.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Yönetime Sor | — | 2.02 | ✓ | — | 0.43 | 1.92 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Andri Guðjohnsen | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.49 | 1.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Yönetime Sor | — | 2.02 | ✓ | — | 0.43 | 1.92 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Andri Guðjohnsen | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 1.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Listeye Al | — | 2.02 | ✓ | — | 0.04 | 1.27 | Mutabakatla transfer |
| Andri Guðjohnsen | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Listeye Al | — | 2.02 | ✓ | — | 0.04 | 1.27 | Mutabakatla transfer |
| Andri Guðjohnsen | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Harry Leonard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| August Priske | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.75 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Harry Leonard | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Thomas Richardson | August Priske | İzle | 0.00 | 80% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | Listeye Al | — | 1.85 | ✓ | — | 0.00 | 0.98 | Mutabakatla transfer |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Listeye Al | — | 2.02 | ✓ | — | 0.06 | 1.30 | Mutabakatla transfer |
| Andri Guðjohnsen | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 71% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Jason Knight | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Philip Otele | Onayla | 0.69 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Thomas Richardson | Andri Guðjohnsen | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Callum Olusesi | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | Listeye Al | — | 1.85 | ✓ | — | 0.00 | 0.98 | Mutabakatla transfer |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Listeye Al | — | 2.02 | ✓ | — | 0.06 | 1.30 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Harry Stewart | Callum Olusesi | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 71% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Jason Knight | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Philip Otele | Onayla | 0.69 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Callum Olusesi | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | Listeye Al | — | 1.85 | ✓ | — | 0.00 | 0.96 | Mutabakatla transfer |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Listeye Al | — | 2.02 | ✓ | — | 0.04 | 1.27 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Harry Stewart | Callum Olusesi | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 71% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Jason Knight | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Philip Otele | Onayla | 0.69 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Callum Olusesi | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | Listeye Al | — | 1.85 | ✓ | — | 0.00 | 0.96 | Mutabakatla transfer |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edoardo Bove | Listeye Al | — | 2.02 | ✓ | — | 0.04 | 1.27 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Harry Stewart | Callum Olusesi | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 71% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Jason Knight | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Philip Otele | Onayla | 0.69 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Edoardo Bove | Güçlü Onay | 2.02 | 83% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Callum Olusesi | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | Listeye Al | — | 1.85 | ✓ | — | 0.00 | 1.09 | Mutabakatla transfer |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.24 | 1.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Retsos | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reginaldo Lopes | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Harry Stewart | Callum Olusesi | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Danil Glebov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 71% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Jason Knight | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Philip Otele | Onayla | 0.69 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Panagiotis Retsos | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Reginaldo Lopes | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Callum Olusesi | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| George Bello | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danil Glebov | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jason Knight | Listeye Al | — | 1.85 | ✓ | — | 0.00 | 1.13 | Mutabakatla transfer |
| Marquinhos | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jaden Philogene | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fotis Ioannidis | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raphael Guzzo | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Hamdy | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Zanotti | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christopher Spencer | Emam Ashour | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Harry Stewart | Callum Olusesi | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | George Bello | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Danil Glebov | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jason Knight | Onayla | 0.78 | 71% | Rol Uyumlu |
| Thomas Richardson | Jason Knight | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Marquinhos | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Jaden Philogene | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Fotis Ioannidis | Onayla | 0.74 | 68% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Philip Otele | Onayla | 0.69 | 64% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Raphael Guzzo | Onayla | 0.72 | 66% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Ammar Hamdy | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Christopher Spencer | Mattia Zanotti | Onayla | 0.70 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luca Orellano | Monterrey | WR | Orta Saha | 137 | 137 | 65% | 10.2M | 05.10.2026 | 9 | 0 |
| Mattia Zanotti | Lugano | DR | Defans | 130 | 133 | 65% | 9.3M | 05.10.2026 | 9 | 0 |
| Panagiotis Retsos | Olympiacos | DC | Defans | 132 | 132 | 62% | 5.7M | 05.10.2026 | 5 | 0 |
| Reginaldo Lopes | Náutico | DR | Defans | 112 | 112 | 66% | 650.0K | 05.10.2026 | 11 | 0 |
| Pedrinho | São Bernardo | AML | Orta Saha | 116 | 116 | 66% | 4.2M | 05.10.2026 | 9 | 0 |
| Philip Otele | Basel | ML | Orta Saha | 130 | 130 | 64% | 9.9M | 28.09.2026 | 8 | 0 |
| James Eto'o | CSKA Sofia | DM | Defans | 117 | 118 | 64% | 5.4M | 28.09.2026 | 8 | 0 |
| Raphael Guzzo | Maritimo | DM | Defans | 111 | 111 | 66% | 2.8M | 28.09.2026 | 6 | 0 |
| Ammar Hamdy | ENPPI | DR | Defans | 105 | 105 | 67% | 1.8M | 28.09.2026 | 6 | 0 |
| Relebohile Mofokeng | Orlando Pirates | AMR | Orta Saha | 123 | 127 | 67% | 7.0M | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Fotis Ioannidis | Sporting CP | ST | Forvet | 134 | 134 | 68% | 14.4M | 21.09.2026 | 0 | 0 |
| Oleksandr Pikhalionok | Dynamo Kyiv | DM | Defans | 127 | 127 | 63% | 6.5M | 21.09.2026 | 6 | 0 |
| Facundo Pellistri | Panathinaikos | MR | Orta Saha | 128 | 129 | 67% | 3.6M | 21.09.2026 | 3 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 7.8M | 21.09.2026 | 7 | 0 |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | MC | Orta Saha | 136 | 136 | 65% | 13.5M | 14.09.2026 | 5 | 0 |
| Jason Knight | Bristol City | MC | Orta Saha | 134 | 135 | 71% | 20.4M | 14.09.2026 | 3 | 0 |
| Eren Elmalı | Galatasaray | DL | Defans | 134 | 134 | 68% | 12.6M | 14.09.2026 | 3 | 0 |
| Marquinhos | Spartak Moscow | ML | Orta Saha | 132 | 132 | 64% | 12.6M | 14.09.2026 | 6 | 0 |
| Jaden Philogene | Ipswich Town | MR | Orta Saha | 135 | 136 | 66% | 23.8M | 14.09.2026 | 5 | 0 |
| Promise David | Union SG | AMC | Orta Saha | 130 | 131 | 64% | 8.7M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Mohamed Belloumi | Hull City | MR | Orta Saha | 136 | 137 | 68% | 19.6M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Bitello | Dinamo Moscow | MC | Orta Saha | 136 | 136 | 68% | 12.6M | 07.09.2026 | 3 | 0 |
| Jack Rudoni | Coventry City | MC | Orta Saha | 135 | 136 | 66% | 18.7M | 07.09.2026 | 4 | 0 |
| Danil Glebov | Dinamo Moscow | DM | Defans | 130 | 130 | 64% | 7.5M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Amar Memić | Viktoria Plzen | WR | Orta Saha | 125 | 126 | 64% | 5.3M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| George Bello | LASK | DL | Defans | 123 | 124 | 62% | 3.7M | 31.08.2026 | 4 | 0 |
| Abdul Fatawu | Leicester City | MR | Orta Saha | 137 | 140 | 70% | 11.5M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Marwan Ateya | Al Ahly | DM | Defans | 130 | 130 | 63% | 2.8M | 31.08.2026 | 3 | 0 |
| Samuel Kalu | Botev Plovdiv | AMR | Orta Saha | 118 | 118 | 63% | 3.5M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Pedrinho | Shakhtar | MR | Orta Saha | 133 | 133 | 62% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Emam Ashour | Al Ahly | DM | Defans | 131 | 131 | 65% | 3.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Joe Bell | Viking | DM | Defans | 121 | 121 | 64% | 1.4M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 810.0K | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 116 | 117 | 66% | 3.5M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Dwight McNeil | Forvet | 133 | 04.10.2027 | 67% | Düşün |
| Jaden Philogene | Orta Saha | 139 | 27.09.2027 | 40% | Düşün |
| Bojan Radulović | Forvet | 112 | 27.09.2027 | 75% | Al |
| Aune Heggebø | Forvet | 139 | 20.09.2027 | 67% | Düşün |
| August Priske | Forvet | 132 | 20.09.2027 | 75% | Al |
| Mathias Kvistgaarden | Forvet | 133 | 13.09.2027 | 67% | Düşün |
| Alex Robertson | Orta Saha | 130 | 06.09.2027 | 67% | Al |
| Nicolas Madsen | Orta Saha | 131 | 06.09.2027 | 67% | Al |
| Liberato Cacace | Orta Saha | 131 | 30.08.2027 | 40% | Al |
| George Hirst | Forvet | 137 | 09.08.2027 | 75% | Düşün |
| Brooke Norton-Cuffy | Orta Saha | 134 | 09.08.2027 | 40% | Al |
| Yousef Salech | Forvet | 137 | 02.08.2027 | 75% | Hemen Al |
| Akor Adams | Forvet | 138 | 26.07.2027 | 67% | Düşün |
| Rumarn Burrell | Forvet | 121 | 26.07.2027 | 75% | Al |
| Jovon Makama | Orta Saha | 130 | 26.07.2027 | 75% | Hemen Al |
| Edoardo Bove | Orta Saha | 128 | 05.07.2027 | 40% | Düşün |
| Luis Vázquez | Forvet | 135 | 05.04.2027 | 67% | Düşün |
| Kelvin John | Forvet | 120 | 31.12.2026 | 83% | Düşün |
| Abraham Marcus | Orta Saha | 126 | 31.12.2026 | 67% | Düşün |
| Bongokuhle Hlongwane | Forvet | 128 | 07.12.2026 | 67% | Düşün |
| Anthony Dennis | Orta Saha | 138 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Adam Wharton | Orta Saha | 145 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Ammar Ramadan | Forvet | 124 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Moses Usor | Orta Saha | 129 | 07.12.2026 | 80% | Düşün |
| Ilyas Chouaref | Forvet | 128 | 07.12.2026 | 75% | Düşün |
| Jed Drew | Orta Saha | 112 | 07.12.2026 | 67% | Al |
| Archie Brown | Orta Saha | 132 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| Relebohile Mofokeng | Orta Saha | 124 | 07.12.2026 | 75% | Al |
| César Gelabert | Orta Saha | 143 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Armstrong Oko-Flex | Forvet | 117 | 07.12.2026 | 80% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #87 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 1.4M | Listede | ✓ | |
| #88 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 1.4M | Listede | ✓ | |
| #65 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 106 | 111 | 18–32 | 3.2M | Tamamlandı | Ivan Bašić | ✓ |
| #66 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 111 | 116 | 18–32 | 3.5M | Tamamlandı | Ammar Ramadan | ✓ |
| #67 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 113 | 118 | 18–32 | 3.5M | Tamamlandı | Samuel Kalu | ✓ |
| #68 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 128 | 133 | 18–32 | 4.1M | Tamamlandı | Pedrinho | ✓ |
| #69 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 119 | 124 | 18–32 | 4.1M | Tamamlandı | Isaac Solet | ✓ |
| #70 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 116 | 121 | 18–32 | 3.2M | Tamamlandı | Joe Bell | ✓ |
| #71 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 94 | 99 | 18–32 | 3.2M | Tamamlandı | Jon Guthrie | ✓ |
| #73 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 98 | 103 | 18–32 | 3.2M | Tamamlandı | Sai Sachdev | ✓ |
| #74 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 108 | 113 | 18–32 | 3.2M | Tamamlandı | Tom Pearce | ✓ |
| #75 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 106 | 111 | 18–32 | 3.2M | Tamamlandı | Ivan Bašić | ✓ |
| #76 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 119 | 124 | 18–32 | 4.1M | Tamamlandı | Isaac Solet | ✓ |
| #77 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 116 | 121 | 18–32 | 3.2M | Tamamlandı | Joe Bell | ✓ |
| #83 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 81 | 91 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #84 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 73 | 83 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #89 | AML | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 4.4M | Tamamlandı | Benicio Baker-Boaitey | ✓ |
| #90 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 1.4M | Tamamlandı | Louis Zecevic-John | ✓ |
| #72 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 97 | 102 | 18–32 | 3.2M | Vazgeçildi | Emre Tezgel | ✓ |
| #78 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 95 | 100 | 18–32 | 3.2M | Vazgeçildi | Jamie Paterson | ✓ |
| #79 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 98 | 103 | 18–32 | 3.2M | Vazgeçildi | Sai Sachdev | ✓ |
| #80 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 3.2M | Vazgeçildi | Ashley Barnes | ✓ |
| #81 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 3.2M | Vazgeçildi | Ashley Barnes | ✓ |
| #82 | FL | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 83 | 93 | 19–35 | 1.9M | Vazgeçildi | Kelvin John | ✗ |
| #85 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 108 | 113 | 18–32 | 4.1M | Vazgeçildi | Toby Sibbick | ✓ |
| #86 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 108 | 113 | 18–32 | 4.1M | Vazgeçildi | Toby Sibbick | ✓ |