| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $719K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $5.4M | $1.8M | $3.6M | $44.1M |
| Dec 2027 | $8.5M | $1.9M | $6.6M | $40.5M |
| Nov 2027 | $11.0M | $1.7M | $9.3M | $33.9M |
| Oct 2027 | $4.9M | $1.9M | $2.9M | $24.6M |
| Sep 2027 | $17.8M | $1.5M | $16.3M | $21.6M |
| Aug 2027 | $2.2M | $1.3M | $862K | $5.3M |
| Jul 2027 | $2.2M | $1.3M | $851K | $4.5M |
| Jun 2027 | $4.3M | $1.4M | $2.9M | $3.6M |
| May 2027 | $2.2M | $1.5M | $627K | $715K |
| Apr 2027 | $2.2M | $862K | $1.3M | $88K |
| Mar 2027 | $2.2M | $920K | $1.3M | $-1.2M |
| Feb 2027 | $740K | $951K | $-211K | $-2.5M |