| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $20K |
| Oyuncu Maaşları | $944K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $101K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.6M | $1.8M | $-125K | $-10.9M |
| Dec 2027 | $1.5M | $1.5M | $-74K | $-10.8M |
| Nov 2027 | $669K | $1.3M | $-628K | $-10.7M |
| Oct 2027 | $738K | $1.6M | $-893K | $-10.1M |
| Sep 2027 | $587K | $1.3M | $-674K | $-9.2M |
| Aug 2027 | $590K | $1.1M | $-514K | $-8.5M |
| Jul 2027 | $586K | $1.3M | $-696K | $-8.0M |
| Jun 2027 | $1.1M | $1.4M | $-273K | $-7.3M |
| May 2027 | $584K | $1.6M | $-1.0M | $-7.0M |
| Apr 2027 | $585K | $1.2M | $-660K | $-6.0M |
| Mar 2027 | $218K | $1.2M | $-969K | $-5.3M |
| Feb 2027 | $226K | $1.4M | $-1.2M | $-4.4M |