Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $173K |
| Maç Günü Geliri | $265K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $33K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $420K |
| Personel Maaşları | $63K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2036 |
$12.4M |
$648K |
$11.7M |
$195.1M |
| Jun 2036 |
$4.8M |
$607K |
$4.2M |
$183.4M |
| May 2036 |
$476K |
$607K |
$-131K |
$179.2M |
| Apr 2036 |
$476K |
$607K |
$-132K |
$179.3M |
| Mar 2036 |
$1.1M |
$614K |
$470K |
$179.5M |
| Feb 2036 |
$13.5M |
$614K |
$12.9M |
$179.0M |
| Jan 2036 |
$3.7M |
$614K |
$3.1M |
$166.1M |
| Dec 2035 |
$473K |
$614K |
$-141K |
$163.0M |
| Nov 2035 |
$470K |
$611K |
$-140K |
$163.1M |
| Oct 2035 |
$468K |
$611K |
$-142K |
$163.3M |
| Sep 2035 |
$466K |
$604K |
$-138K |
$163.4M |
| Aug 2035 |
$1.1M |
$638K |
$439K |
$163.6M |