| TV Geliri | $16.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.2M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $6.3M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $8.5M |
| Personel Maaşları | $128K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $44K |
| Tesis Bakımı | $881K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $26.8M | $9.5M | $17.3M | $77.6M |
| Dec 2026 | $9.3M | $9.5M | $-149K | $60.2M |
| Nov 2026 | $8.6M | $9.6M | $-1.0M | $60.4M |
| Oct 2026 | $7.5M | $10.9M | $-3.3M | $61.4M |
| Sep 2026 | $36.8M | $5.0M | $31.7M | $64.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $33.0M |