| TV Geliri | $272K |
| Sıralama TV Bonusu | $27K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $286K |
| Oyuncu Maaşları | $599K |
| Personel Maaşları | $70K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $50K |
| Tesis Bakımı | $284K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $831K | $1.0M | $-172K | $10.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |