| TV Geliri | $385K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $107K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $709K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $211K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $493K | $1.8M | $-1.3M | $-14.5M |
| Dec 2027 | $28K | $1.1M | $-1.1M | $-13.2M |
| Nov 2027 | $29K | $1.3M | $-1.2M | $-12.2M |
| Oct 2027 | $29K | $1.8M | $-1.8M | $-11.0M |
| Sep 2027 | $29K | $904K | $-875K | $-9.2M |
| Aug 2027 | $29K | $877K | $-848K | $-8.3M |
| Jul 2027 | $37K | $846K | $-810K | $-7.4M |
| Jun 2027 | $26K | $809K | $-783K | $-6.6M |
| May 2027 | $31K | $789K | $-758K | $-5.8M |
| Apr 2027 | $31K | $793K | $-762K | $-5.1M |
| Mar 2027 | $37K | $796K | $-759K | $-4.3M |
| Feb 2027 | $37K | $726K | $-689K | $-3.6M |